MİRAÇ KANDİLİ KUDUS PROGRAMI

12.Nisan.2018 gidiş tarihli 3 günlük Kudüs Turları Programı

 • Gidiş Tarihi
 • 12.Nisan.2018
 •  İZMİR
 • Uçak
 • Dönüş Tarihi
 • 15.Nisan.2018
 •  İZMİR
 • Uçak

Hesaplama

 •  Tur programının süresi geçmiştir.
  Lütfen diğer programlarımızı inceleyiniz.

TUR DETAYIŞ

12 Nisan 2018 : ANKARA - AMMAN
Pegasus Havayolları ile PC3162 sefer sayılı uçağı ile Saat 09:25 İzmir-Ankara PC1710 sefer sayılı  uçağı ilede saat 12:50’de Ankara - Amman uçuşu. Amman  şehir turu . Ashab-ı Kehf ziyareti. Salt Türk şehitliği ve  Hz.Şuayb Makamı ziyareti. Kudüs’e geçiş. Kudüs’te otele yerleşme ve akşam yemeği.

13 Nisan  2018 :  KUDÜS TAM GÜN - CUMA NAMAZI - HALHUL - EL HALİL
Sabah namazı Mescid-i Aksa’da. Otelde kahvaltı. Cuma namazı öncesi Mescid-i Aksa avlusundaki Peygamberimizin(sav) Mirac’a yükseldiği 
Kubbet’ül Sahra (Muallak Taşı), Burak Mescidi, Mervan Mescidi ve Kadim Aksa ziyaret. CUMA NAMAZI MESCİD-İ AKSA’DA. Daha sonra El Halil’e hareket. Yol üzerindeki Halhul kasabasındaki Hz.Yunus (as) makamını ziyaret. El Halil'de Haremi 
 İbrahim caminde 
medfun  Hz.İbrahim, Hz.İshak, Hz. Yakub ve zevcelerinin  kabirlerini ziyaret. Akşam ve yatsı namazları Mescid-i Aksa'da.. Mescid-i Aksa’da MİRAÇ KANDİLİ ihyası..


14 Nisan 2018 : KUDÜS - ERİHA - LUT GÖLÜ - YAFA
Sabah namazı Mescid-i Aksa’da. Otelde kahvaltı.Mescid-i Aksa'da Yahudiler için kutsal sayılan Ağlama Duvarı ve Hristiyanlarca önem atfedilen ve Hz.İsa suretindeki kişinin çarmıha gerildiği Kıyamet Kilisesi’nin ve Hz.Ömer Mescidi’nin görülmesi. 
Hz.Davud’un (as) kabri ve Hz.İsa (as)’nın havarileriyle  son yemeğini yediği mekan ile Hz.Meryem’in vefat ettiği yerin görülmesi. Batı Şeria’nın önemli şehirlerinden 10 bin yıllık Eriha’ya hareket. Eriha’da Hz.Musa Makamını ziyaret ve Hz. İsa’nın 40 gün şeytanla imtihan edildiği mekanın görülmesi. Bir Osmanlı kenti olan Yafa şehir gezileri: Akdeniz kenarındaki Osmanlı  eserlerinden Abdülhamit Saat Kulesi, Karakol Binası, Bahriye ve Hasan Bek camileri ziyareti.
Kudüs’te otele yerleşme ve akşam yemeği. Yatsı namazı Mescid-i Aksa'da.

15 Nisan 2018 :  TELAVİV - İSTANBUL
Pegasus Havayolları ile PC780 sefer sayılı uçağı ile Saat 06:45’te Telaviv - İstanbul (Sabiha) uçuş. Uçak Varış saatine göre izmir bağlantısı ile İzmire varıyoruz.

 

Fiyata Dahil Hizmetler

 

 Fiyata Dahil Hizmetler Pegasus Havayolları ile gidiş dönüş uçak bileti

 4 yıldızlı otellerde konaklama

 Vize ve harç ücretleri

 Anılan ziyaretler

 Lüks otobüslerle transfer

 Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği

  

Fiyata Dahil Olmayanlar

 Şahsi harcamalar

 Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

PDF

TUR PROGRAMLARI


© Copyright 2016 Ecir Turizm Tüm Hakları Saklıdır.